Soap Softener Clean Wash Laundry  - 200degrees / Pixabay

Aviváže z Německa Vás mile překvapí svoji cenou i kvalitou


Každý z nás jistě narazil na diskuzi, recenzi nebo názor na porovnávání kvality výrobků dovážených do ČR a prodávaných západě. Věřte nebo ne, je tomu opravdu tak a přesvědčit se o tom můžete i sami bez nutnosti vycestovat mimo ČR. Vše můžete zakoupit doma u počítače a poté jen čekat, než u Vás doma za dva dny zazvoní kurýr a vaši zásilku Vám přiveze.

Pokud jste z Ostravy nebo z jiného koutu Moravskoslezského kraje, můžete si zásilku převzít přímo v centru Ostravy.

Na úvod jsme se seznámili s možnostmi dopravy popřípadě převzetí. Nyní je se dostáváme k tomu, co je náplní dnešního příspěvku. Německé aviváže v porovnání s avivážemi prodávaných v českých obchodech – podobný obal nebo dokonce stejný, je obsah ale stejný? Není! Aviváže z Německa jsou koncentrovanější, voňavější, hustější, šetrnější a zakládají si na dlouhodobé vůni.

Aviváže z Německa nabízí osvědčené značky

Specializujeme se čistě na vybrané odzkoušené značky. Dovážíme aviváže Softlan, Vernel, Coccolino a Lenor. Všechny tyto aviváže dnes můžete najít také na pultech českých obchodů, pokud ale nakoupíte v obchodě Ze-zahraničí.cz, máte jistotu původu, jsme registrovaní jako dovozci na Ministerstvu zdravotnictví a na Ministerstvu životního prostředí, což Vám dává jistou garanci na původ a kvalitu námi nabízeného zboží.

Inspirace na bydlení:  Brána, kterou otevřete mobilem

Potencionální zákazníci se na nás často obrací, dokonce na nás i útočí s frázemi jako „U Vietnamců ty aviváže mají taky a o polovinu levnější!“, „Na internetu Softlan prodávají o 5,- Kč levnější!“, „Coccolino je i v Kauflandu, proč tvrdíte že ho dovážíte?“. Nám bohužel nezbývá nic jiného, než zákazniky nechat nakoupit tam, kde je srdce posílá – na Vietnamské tržnici nebo v Českém krámě.

Mnozí zákazníci bohužel nechtějí pochopit, že mnoho výrobků na trhu je falešných popřípadě vyrobených v Polsku nebo v Maďarku s určením pro východní trh. Tato kvalita je bohužel značně horší a nejsmutnější na tom je, že i Česká republika spadá do sektoru východního trhu.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *