Levné stěhování vám ušetří starosti

Získání nového bytu nebo domu patří vždy k velkým radostem v lidském životě, ale než se uvelebíte v pohodlí svého domova, je potřeba udělat zdlouhavé a neoblíbené přestěhování. Stěhovat se můžete i bez starostí, když se obrátíte na profesionální služby.

Stěhování Praha s pojištěním věcí

Každý uvažuje o tom přehodit stěhovací záležitosti na někoho jiného, ale je důležité vybrat firmu, na kterou se můžete spolehnout. Levné stěhování v Praze pracuje podle vašich představ, navíc profesionálně a za příznivé ceny. Můžete si dojednat stěhováky nejen v Praze a okolí, ale po celé České republice, dokonce také v Evropě. Nezáleží na velikosti vaší zakázky, i při menších požadavcích vám bude vyhověno.

Během celého stěhovacího procesu budou vaše věci u stěhování Praha pojištěny až do výše 2 000 000 Kč. Pojištění vašich věcí proti pojištění je prováděno zdarma, stejně jako prohlídka technikem a následné vypracování cenové nabídky, přičemž cena je stejná i o víkendech a svátcích. Obalový materiál si můžete zapůjčit. Firma disponuje moderním vozovým parkem a dostatkem pracovníků s mnoha zkušenostmi, aby mohlo být o vaše předměty dobře postaráno. Bez problémů se přesouvají i těžká břemena, například klavíry, trezory a pianina.

Vyklízení a likvidace nemovitostí

Právě potřebujete vyklidit starý sklep, půdu nebo byt po prarodičích? Vyklízení bytů Praha se může pochlubit mnoha realizovanými zakázkami, kde se vyklízeli celé domy, byty, sklady, půdy a sklepy. V případě vašeho zájmu můžete požádat o plný servis, kdy se odpad ekologicky zlikviduje.

Současně lze zrealizovat kompletní demolici objektu. Vždy se vybere nejlevnější řešení pro vaše individuální požadavky. Na základě objemu se zváží, jestli se bude odvoz řešit vozidlem, nebo se přistaví velkoobjemové kontejnery. Pochopitelně se celý tým přizpůsobí vašim nárokům na diskrétnost.

Levné stěhování vám ušetří starosti

One comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *