Nábytek z masivu? Ten vás přežije

Při nákupu nábytku do domácnosti mnozí lidé až příliš hledí na cenu. Přitom pak ale nakoupí postele, skříně a další kusy, které jsou vyrobeny z dřevotřísky či dokonce plastu. Po pár měsících či letech se diví, proč nedávnou zakoupený nábytek vypadá omšele a rozpadá se. Inu je to tím, že chtěli ušetřit a nehleděli na kvalitu materiálu. Pakliže si chcete pořídit opravdu kvalitní nábytek do bytu či rodinného domu, uvažujte o masivu.

Skříně z masivu, stejně jako například postele či domácí knihovny z masivu, jsou skvělým řešením pro každou domácnost. Nejenže pěkně vypadají, ale hlavně dlouho vydrží. Opravdu kvalitní nábytek z masivu vás klidně i přežije.

Nábytek z masivu vydrží po celé generace

Skříně či postele z masivu používali již naši předkové. A mnohé kusy jsou dodnes k vidění v některých domácnostech, aniž by se na nich nějak výrazně projevil zub času. Masivní dřevo, ať už se jedná o bukové, dubové či exotičtější, má velmi dobré vlastnosti z hlediska odolnosti a dlouhověkosti.

Nábytek z přírodního materiálu má v mnohém vynikající vlastnosti

Inspirace na bydlení:  Originální nábytek na celý život v obchodech neseženete

Skříně, postele nebo knihovny z masivu zapadnou do každé domácnosti, tradiční i moderní. Masivní dřevo si navíc mnohem lépe uchovává svoje přírodní vlastnosti, je voňavější. Nedá se říci, že by byl nábytek z masivu nerozbitný, nicméně vydrží daleko více nežli nábytek z jiných materiálů.

Absence rakovinotvorných látek

Při výrobě nábytku z masivu navíc nejsou zpravidla použita žádná chemická pojiva, která mohou mít negativní vliv na lidské zdraví v momentě, kdy se z nich vypařují nejrůznější látky. Ty dokonce mohou mít rakovinotvorné účinky.

IDEA Nábytek

Nábytek z masivu vás bez problémů přežije. S jeho kvalitou rozhodně budete spokojeni. Pěkné knihovny, skříně nebo postele z masivu prodává obchod IDEA Nábytek, a to i prostřednictvím svého eshopu idea-nabytek.cz.

2 comments

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.