Sunglasses People Water Blue

Pořiďte si na letní sezonu bazény značky Polman


Máte pocit, že vaší zahradě stále něco chybí, že to zkrátka není to pravé? Skvělou volbou je bazén. Horké letní měsíce nemusíte trávit na koupalištích či v aquaparcích. Po vyčerpávajícím dnu skočíte do svého bazénu a ihned se dostaví chladivý pocit jménem úleva.

Když se vám v létě nechce na bazén

Pokud hledáte kvalitní a vzhledově originálně navržené bazény, vsázejte na jistotu a kvalitní bazény od firmy Polman. Společnost Bazény – Polman na trhu působí již od roku 1992, poskytuje úplnou nabídku služeb od prvotní výroby plastových bazénů až ke konečnému dodání. Bazény Polman se liší hladkým provedením povrchu a zvláštní schopností, která nedovoluje nečistotám držet se na dně.

Materiál bazénu je vyráběn z ekologického a zdraví neškodnému propylenu s UV stabilizátorem proti slunečnímu záření. Sluneční záření je velmi zákeřné a v této době dvojnásob. Z tohoto důvodu se ochrana proti ničivým paprskům, rozhodně vyplatí.

Outdoor Pool Jump Plunge
logi30 / Pixabay

Kvalitní produkty a spokojený zákazník

Hlavní filosofií společnosti je od počátku vysoký standart kvality a s tím spojená spokojenost zákazníků. Ve fázi výroby jsou užívány vysoce moderní technologie a stroje, které mají za následek bezkonkurenční kvalitu a také dlouhou životnost. Bazény jsou konstruovány tak, aby uživateli sloužily 30- 50 let. S tím spojená je také nezbytná péče a používání kvalitních prostředků pro čištění a zachování jakosti vody.

Inspirace na bydlení:  Vyberte si rolety, žaluzie a markýzy do každého domu

V případě, že vážně uvažujete o investici do vlastního bazénu, pořádně vše zvažte. Nenechejte se zlákat ojedinělými akcemi a dejte přednost kvalitě i v případě vyšší ceny. Určitě se vám vložené peníze vyplatí.

Vnitřní kvalitní bazény je ideální umístit v přízemí s přítomností slunečných paprsků a s možností jít ven. Nemožné není vystavit bazén i v patře. Montáž a realizace vnitřních bazénů je finančně náročnější, z důvodu vytvoření optimální teploty, klimatu a také vlhkosti.

Velikosti a tvary

Tvary bazénů jsou individuální, rozhodující je hlavně vaše představa a velikost plochy, která je výstavbě vodního ráje určena.

Obdélníkové bazény jsou ideální, pokud si přejete mít plavecký bazén. Ledvinkový tvar je velmi oblíbený a často řeší problémy s menší plochou. Pro dospělé je ideální hloubka 1,3 – 1,5 m. Parametry 6×3 jsou optimální pro rodiny s dětmi.

Leisure Man Muscles Pool Swimming
Pořiďte si na letní sezonu kvalitní bazény značky Polman

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *