Scaffolding Site Scaffold Building

Půjčovna a pronájem lešení


Stavby nových objektů a opravy stávajících vyžadují dostatečné zkušenosti a vybavení. Ne vždy je však nutné si kupovat potřebné, protože se vám více vyplatí zapůjčení na určitou dobu, tedy na naplánovaný čas k realizaci.

Kvalitní realizace staveb

Pokud v současné době sháníte řemeslníky, je dobré se zaměřit na dobu existence firmy a na její realizované zakázky. Někdy stačí reference k tomu, abyste se rozhodli pro konkrétní firmu. Určitě patří k rozhodujícím faktorům možnost získat kvalitně provedené dílo za přijatelnou cenu. Často se realizuje zateplení fasád domu, aby se uspořily náklady za energie.

K dalším plusům patří zvýšení kvality bydlení a ergonomie, například se odstraní plísně, zvýší se povrchové teploty stěn i oken. Na zateplování se používají certifikované a ucelené systémy od renomovaných výrobců.

Krátkodobé i dlouhodobé pronájmy lešení

Pokud se někdo zabývá stavebními činnostmi, rozhodně se lépe orientuje v tom, co se lépe používá. Z tohoto důvodu vám firma otestovala v praxi nejvhodnější fasádní rámové lešení, které si můžete půjčit za cenově výhodných podmínek.

Především se doporučuje systém, kde patří k hlavnímu konstrukčnímu prvku ocelového lešení uzavřený rám se stojkami z trubek 3,2 mm, doplněný vyztuženými rámovými rohy. Nechybí zde integrované úchyty pro vnější i vnitřní zdvojené zábradlí i vnější zarážky u podlahy. Vyjímání i vkládání podlah je vyřešeno originálním řešením příčníků, aby vše proběhlo snadno. Tento patent umožňuje montování a demontování celých sekcí.

Půjčovna lešení je určena pro fyzické i právnické osoby, pro společnosti, ale také pro družstva, společenství, investory a jiné subjekty. Lze se dohodnout na libovolné době používání, ale pronajímatel si sám zajistí montáž nebo demontáž za zvýhodněných podmínek. Konkrétní ceny se dohodnou s odbornými zaměstnanci.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *