Retenční nádrže vám dovolí využít dešťovou vodu

Suchá období se u nás zejména v letních měsících stále prodlužují. A díky tomu je stále větší a větší problém odebírat dostatečné množství vody pro zálivku zahrádky z běžného vodovodního řadu. Na jaře ovšem bývá vody ještě relativně dost.

Tak proč toho nevyužít a neuschovat si ji na horší časy? Zalévání tak budete mít vyřešeno opravdu na dlouho dopředu. A co pro pořízení takové retenční nádrže potřebujete? Kamarád s bagrem a nejbližší hobbymarket vám opravdu stačit nebude.

Vše začíná posudkem

Chcete, aby vaše nádrž opravdu odváděla maximální možnou práci? Pak se nespokojte jen tak s něčím. Nechte si hned na počátku udělat projekt, který posoudí všechny nezbytné body budoucí realizace. Každý pozemek má totiž svá specifika a rozhodně neexistuje jen jeden typ univerzální retenční nádrže.

Jiná patří k rodinnému domu a jiná třeba k průmyslovému objektu. A nejde tu jen o samotnou nádrž. Určitě se vám budou hodit i tipy na to, jak následně zadrženou dešťovou vodu využít. A ve hře jsou samozřejmě i nejrůznější dotační programy apod., díky nimž při pořízení retenční nádrže mnohdy i významně ušetříte.

Inspirace na bydlení:  Brána, kterou otevřete mobilem

Zakra vám první návrhy řešení pošle do 24 hodin

Potřebujete se pro začátek od něčeho „odpíchnout“? Zašlete svůj požadavek specialistům. Na Zakra.cz najdete jednoduchý kontaktní formulář. Do 24 hodin se vám následně ozve vyškolený odborník z autorizované vodohospodářské projekční kanceláře. Společně proberete možná řešení a nebude chybět ani cenový nástřel. Vše samozřejmě zdarma a nezávazně.

Zakra působí v oboru více než pět let. Za sebou má přes 300 úspěšně dokončených projektů a 100% spokojených zákazníků. Spolehnout se tak můžete nejenom na komplexní řešení, vyhovující aktuálně platné legislativě, ale i na využívání moderních technologií apod.

Působí po celé ČR a jakýkoliv projekt lze vyřídit kompletně on-line bez osobní návštěvy. Vyzkoušejte to na Zakra.cz.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *