Winter Fencing Security Barrier

Špičkové bezpečnostní služby od profesionálů

Široké portfolio služeb

Zajistit si ochranu soukromí a bezpečnost majetku je v současném světě čím dál obtížnější. Není tedy divu, že občas potřebujeme služby bezpečnostní agentury. Bezpečnostní agentura SIPADAN a.s. nabízí bezpečnostní služby týkající se administrativních, průmyslových a soukromých objektů včetně parkovacích míst. Vzhledem k vysoké kvalitě poskytovaných služeb patří mezi často a opakovaně vyhledávané subjekty.

SIPADAN poskytuje bezpečnostní služby, jako je ostraha objektů a majetku, napojení na pult centrální ochrany, osobní ochrana, detektivní služby, požární ochrana, elektro revize, zabezpečovací systémy, recepční služby, ale i pořadatelské služby nebo úklidové služby, a další.

Možnost odběru náhradního plnění

Bezpečnostní agentura SIPADAN Vám může v rámci bezpečnostní služby pomoci vyřešit povinnost zaměstnavatelů zaměstnávat občany se změněnou pracovní schopností. Jedná se o tzv. povinný podíl neboli náhradní plnění. Odběrem služeb mohou zaměstnavatelé s více než 25 zaměstnanci plnit svou povinnost dle ustanovení § 24 odst. 3b č. 435/2004 Sb. zákona o zaměstnanosti nejen pro rok 2011 a 2012.

Inspirace na bydlení:  Stěhování pro vás již nebude noční můrou

Svěřte se profesionálům

Specialisté týmu SIPADAN operují na celém území České republiky. O bezpečnost občanů a jejich majetku v tomto prostředí pečují již takřka deset let. Vedle splnění zákonných požadavků je samozřejmostí soulad s mezinárodními normami, stejně jako pojištění pro případ odpovědnosti za škodu vzniklou v souvislosti s předmětem podnikání u pojišťovny Kooperativa a.s. na celkovou částku 50 000 000,- Kč.

Klíče z kovu
Špičkové bezpečnostní služby od profesionálů – Sipadan a.s.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *