Výhodné majetkové pojištění vám zajistí klidný spánek. Sjednáte jej snadno online


Pojištění majetku patří ke komerčním pojišťovacím produktům, které využíváme v podstatě nejčastěji. Prakticky každý totiž myslí na pojištění své nemovitosti, pokud nějakou má ve vlastnictví. Kromě toho je zde také pojištění domácnosti, které se soustředí na vybavení domácnosti a případně na cenné věci, které by mohly být třeba odcizeny. Vaše stávající pojistky je vhodné také čas od času revidovat, aby odrážely aktuální hodnotu majetku. Pokud potřebujete novou pojistku, můžete si ji dnes sjednat snadno také online.

Co vše si lze jednoduše pojistit?

Svůj majetek si chceme pojistit zejména pro náš klidný spánek. A samozřejmě abychom v případě pojistné události nezůstali bez majetku i bez prostředků. Kvalitní majetkové pojištění vám zajistí ochranu proti přírodním živlům, či návštěvou zloděje. Jsou to věci, které nedokážeme ovlivnit, a tak je pojistka na místě. V rámci pojištění majetku lze pokrýt celou řadu oblastí. Běžně zde patří pojištění:

  • Nemovitostí a domácností
  • Obytných a kancelářských budov

Většina lidí si samozřejmě potřebuje pojistit rodinný dům nebo byt v osobním vlastnictví. Můžeme mít ale také třeba vlastní kancelář, může to být klidně ordinace, která bude obsahovat drahé vybavení. Ať už se rozhodnete pojistit libovolný majetek, vždy je podstatné sjednat si odpovídající variantu pojistky, aby dobře pokryla případné škody. U každé pojistné smlouvy tak záleží zejména na jejích parametrech.

Online kalkulace a sjednání

Právě s uzavřením vhodné pojistné smlouvy vám může pomoci také online kalkulace. Můžete tak učinit třeba u pojišťovny ERGO, kde si lze následně rovnou sjednat majetkové pojištění online. Mnoho výhod najdete už v rámci základního pojištění. Lze využít například pojištění elektroniky bez limitu a podobně. V každém případě si velmi rychle spočítáte, kolik za pojistku zaplatíte a případně ji můžete přes internet na dálku uzavřít doslova na pár kliknutí.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *