Rozhlížíte se po bydlení v Praze? Máme pro vás skvělý tip!

Najít v Praze lokalitu pro klidné bydlení, která poskytne výhody centra, a zároveň dostatečnou oázu klidu, není sci-fi. Díky projektu byty na Vackově se nemusíte těchto požadavků vzdát. Naopak. Najdete tady vše, co pro krásné, klidné a stylové bydlení v centru potřebujete.

Horní Žižkov jako vaše nová adresa

Tato lokalita nazná v příštích letech mnoha změn. Okolí nákladového nádraží čeká výstavba obchodní a rezidenční čtvrti, a zanedlouho budou k dispozici i byty na prodej. Praha 3 má totiž nádhernou lokalitu Na Vackově.

Místo s rozlehlým parkem kolem se stane bezpochyby dobrou adresou pro příjemné bydlení, které bude ze západní strany ústit do nového městského centra. V něm najdou budoucí obyvatelé veškerou občanskou vybavenost. Díky tomu bude tento projekt kombinovat věci v Praze tak nedostatkové – klid zasazený do tepajícího pulsu města.

Horní Žižkov jako vaše nová adresa

Od nejmenších až po velkorysé

Bydlení na Vackově nabídne mnoho variant bytů v celkem pěti objektech zhmotněných ve 347 bytech a 5 ateliérech. Najdou zde uspokojení všichni zájemci, protože dispozice bude řešená od skromných bytů 1+kk až po prostorné 5+kk.

Dispozice bytů je přitom zvolená tak, aby je jejich budoucí obyvatelé mohli využívat maximálně efektivně a zároveň v nich měli dostatečný přísun slunečného světla a vzdušnosti. Chybět nebudou předzahrádky, lodžie, balkony ani střešní terasy.

Rozhlížíte se po bydlení v Praze? Máme pro vás skvělý tip!

Vysoký standard zařízení je samozřejmost

Hlavní myšlenkou realizátora projektu je, že v bytech lidé stráví velkou část svého života, ne-li celý. A v tomto duchu je také přistupováno i ke standardům, které budou součástí vybavení bytů. Kvalita tak proto dostane přednost i při volbě sanity, obkladů, podlah, interiérových i vstupních dveří a podobně. Klienti pak budou sami rozhodovat, zda jim zvolené standardy vyhovují, nebo si zvolí jiné vybavení.

Projekt Byty na Vackově je rozdělen do etap. Dokončení prvních tří objektů je naplánováno na konec letošního roku.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *