Jak sbalit holku, aniž byste podlehli často opakovaným mýtům


Nemáte právě štěstí na vztahy a nedokážete přijít na to, kde děláte chybu? Zapomeňte na všechny ty příručky, které tvrdí, že je třeba ženu doslova nosit na rukou. Skutečné holky to mají úplně, ale úplně jinak.

Také si myslíte, že je třeba být na holky především hodný? Pak určitě čtěte dál, protože tohle povídání bude přesně pro vás. Prozradíme vám, proč tahle cesta jednoduše nefunguje a jak se zbavit všech příručkových stereotypů. Cíl? Ženy, jež budou nahánět vás. Doslova.

Jak zaujmout holku svým nezájmem

Že si protiřečíme? Ale vůbec ne. Mužům a ženám jde totiž úplně o něco jiného. Zatímco samci jsou od přírody orientovaní na to, aby své geny rozšířili co nejvíce, ženy naopak dávají přednost stabilitě a jistotě. To ony se totiž budou o své potomky starat. Snaží se tedy budovat vztah. Jde o pudové záležitosti, zcela nezávislé na tom, jak společnost funguje dnes.

Právě proto nehraje u mužů hlavní roli vzhled, ale mnohem jiná vlastnost. RESPEKT. Respekt, který k nim chová okolí. A nemusí jít nutné o uniformu, i když vojáci nebo policisté budou prostě v kurzu vždycky. A když se o ženu staráte a zajímáte až moc, její respekt zkrátka nikdy mít nebudete. Proto není důležité vědět jen to, jak se seznámit, ale také to, jak si už vzniklou známost udržet.

Jak na holky – bojíte se? Děláte chybu

Chcete-li vědět, jak na holky, měli byste se nejdřív zaměřit na sebe. Jakmile se začnete strachovat, že pro ni nejste dost dobří, prohráli jste. To je prostě fakt. Ženy to vycítí a v tu chvíli pro ně přestanete být atraktivní. A přehnaná pozornost a touha po zájmu jsou proto přesně těmi body, na něž byste si měli dát pozor.

Nevěříte? Přečtěte si blog od Maxe Rába – Jaksbalitholku.eu, který vám ukáže jak oslovit holku, udržet si ji a ještě mnohem víc. Dozvíte se, proč jste se až dodnes nesetkali s úspěchem a co s tím pro příště udělat. Zjistěte, jak svůj život změnit ještě dnes!

vztah, láska
Jak sbalit holku, aniž byste podlehli často opakovaným mýtům

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *