Moving Boxes Carton Boxes  - gracheli / Pixabay

Jak vypadá kvalitní stěhování Praha? Bez prostojů, skrytých poplatků i víkendových příplatků

Známé přísloví o stěhování vs. vyhoření asi dobře znáte. Už dávno se jím však není třeba řídit. Resp. od té doby, kdy se na stěhování Praha (ale i v dalších městech) začali zaměřovat skuteční profíci.

Podíváme se na to, jak vypadá stěhování v Praze od špičkových specialistů z PROFIGROUP. Jak se ji daří stíhat termíny, a přitom neomezovat své zákazníky v požadovaném komfortu?

Příprava, která vás nestojí skoro nic (ani váš čas)

Ještě předtím, než k samotnému stěhování dojde, je třeba zhodnotit, o jak velkou akci ve vašem případě půjde. Proto jednoduše svůj byt či dům nafoťte nebo si pozvěte odborníka na rychlou prohlídku k sobě domů. Dostanete cenovou nabídku stěhování Praha se vším všudy (bez skrytých příplatků za ujeté kilometry apod.). Nezáleží na tom, zda půjde o stěhování v Praze o víkendu, v noci nebo během svátků. V ceně je i rozmontování a opětovné sestavení nábytku.

A to ještě není všechno. Zcela zdarma a s předstihem si můžete zapůjčit šatní boxy a krabice. Vyhnete se tedy starostem se sháněním a následnou likvidací obalového materiálu. A na co se těšit, až k vám stěhování Praha od PROFIGROUP skutečně dorazí?

Inspirace na bydlení:  Mamut vám nabízí profesionální a bezproblémové služby

Stěhování Praha, které se nikde nezdrží

A jak vypadá den D? Stěhováci dorazí, rozmontují nábytek a odpojí a zabalí elektroniku. Vše naloží a odvezou. Nešetří bublinkovou ani stretch fólií, aby byl váš majetek maximálně v bezpečí. Na celé  stěhování Praha od PROFIGROUP dohlíží jeden vedoucí party, takže se nemusíte bát žádných prostojů, „kuřáckých pauz“ a podobně.

Ve vašem novém domově bude opět veškerý nábytek zkompletován a firemní pracovníci vás navíc okamžitě zbaví i nepořádku. Zajistí odvoz použitého obalového materiálu a případně i nepotřebných věcí přímo do sběrného dvora. Ušetříte tak za poplatky v případě, že ještě nemáte v Praze nebo v jejím okolí trvalé bydliště.

Zkrátka a dobře – stěhování Praha ještě nikdy nebylo jednodušší. Zjistěte více na stránkách Profigroup.cz a objednejte si ideální termín ještě dnes.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *