Haircut Barber Hairstyle Barbershop

Kvalitní vlasová kosmetika pro kadeřníky a kadeřnice

Otevřeli jste si kadeřnický salón a dělá vám starosti, odkud nakoupíte potřebnou vlasovou kosmetiku, hřebeny, kartáče, nábytek, kadeřnické křeslo a další? Vyžeňte tuhle starost z hlavy. Představíme vám bezkonkurenční možnost, jak vše vyřešit na jednom místě prostřednictvím internetu, tedy v pohodlí útulného domova.

Vlasový stylisté a kadeřnicí čtěte dál

Společnost PULS-PRAHA s.r.o. plní svou funkci na českém trhu již celých 13 let. Hlavní náplní je dodávání nespočtu typu zboží do salónů, jenž podporují pěstěný vzhled a krásu. Máme na mysli kadeřnické, vlasové a kosmetické studia. Webové stránky disponují kompletním servisem, které pokryjí potřeby salónů pečující o vlasy svých spokojených klientů.

Kvalitní vlasová kosmetika je základem a symbolem každého vlasového studia na vysoké úrovni. Dopřejte svým zákazníkům nadstandardní péči. Již zmíněná firma zajišťuje dodání nejen českých, ale i světových značek, které s sebou přináší vysoký standart v péči o vlasy. Vlasová kosmetika je zajišťována od následujících výrobců:

  • Remington,
  • Goldwell,
  • Herkules,
  • Wahl,
  • Cronwell,
  • KMS a další.

Firma PULS-PRAHA zastřešuje také rozvoz objednaného zboží pro lokalitu města Prahy a to v určitých dnech, jinak se o vše postará Česká pošta.

Inspirace na bydlení:  Magnetiční rybáři a magnet fishing – jak na lov bez udice?
Holič, stříhání vlasů, nůžky, hřeben
Kvalitní vlasová kosmetika pro kadeřníky a kadeřnice

Pokud je vaším snem stát se majitelem kadeřnického salónu, jděte do toho a splňte si vaše celoživotní přání. PULS-PRAHA s.r.o. se o vybavení i o vlasovou kosmetiku ochotně postará. Dodá vkusné zařízení s nádechem kvality i moderního provedení, elektrické zařízení, paletu barev, kufříky, zástěry, spony a nespočet jiných kadeřnických pomůcek.

Navštivte oficiální internetové stránky společnosti a prostřednictvím nákupu u PULS-PRAHA získáte opravdu spokojené zákazníky. Doporučuji navštívit hlavně sekci vlasová kosmetika, která je bohatá co se týká sortimentu.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *