Horizontal Weigh Kitchen Scale

Průmyslové váhy pro různé obory

Existuje mnoho oborů, kde dost záleží na výsledcích vážení. Běžně se váží kojenci, hospodářská zvířata, nákladní vozidla, palety, nádrže, zásobníky a další různé zboží. Na vše si obstaráte konkrétní druh váhy.

Průmyslové váhy pro různé použití

Průmyslové podlahové váhy se rozdělují do několika skupin a zhotovují se z nerezu nebo z lakované oceli. K nejpoužívanějším náleží plošinové vážící mosty PVM, které se vyrábí jako nadzemní či zapuštěné do podlahy v pomocném rámu. Speciálním modelem je například dobytčí váha se zábradlím a dvířky.

Průmyslové váhy v provedení nízkém nájezdovém PNV mají odnímatelné nebo integrované nájezdy. Vážení palet probíhá díky průmyslovým paletovým váhám PPV se tvarem do U pro rozměry EURO palety či rozděleným váhám na ostatní rozměry.

Nechybí ani druhy s otevírací nebo s odnímatelnou vrchní deskou pro chemický a masný průmysl.

Váhy do laboratoří

V laboratořích, ale i v jiných provozech maximálně záleží na přesném vážení, proto existuje několik druhů přesných a speciálních vah pro kontrolní i ocejchované vážení.

Laboratorní váhy mají přesnost vážení až 0,001 gramu podle modelu. Dodávají se včetně ocejchování nebo pracovního či akreditovaného kalibračního listu. K dispozici jsou například univerzální kontrolní váhy KDS s plastovou vážící miskou, analytické váhy, profesionální sušící váhy, přesné kontrolní, cejchované laboratorní, praktické laboratorní, ale také kapesní modely s maximální spolehlivostí, vhodné třeba pro sběratele mincí.

Některé nemusí být hned skladem, v tomto případě vám může být zapůjčena jiná váha až do doby dodání. Půjčovna a pronájem vah se realizuje na krátké i dlouhé období.

Zapůjčit si dále můžete stolní, můstkové, jeřábové až do 35 tun, podlahové a paletové váhy a vozíky, počítací váhy a systémy pro inventury. Ceny se odvíjí podle konkrétní poptávky.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *