Elevator Ladder House Technology

Výtahy jako dobří pomocníci

Některé výstupy do horních pater by nám už nevyhovovaly, protože jsme si zvykli používat výtahy. Najdete je nejen v panelových a obytných domech, ale hlavně v nemocnicích, ve firmách, na školách, v penzionech různých provozovnách. Usnadňují nám překonávat jednotlivá patra mnohem snadněji.

Různé druhy výtahů

Neexistují pouze osobní výtahy, ale také invalidní, evakuační, nákladní, výtahové plošiny a další. Můžete si promyslet montáž úplně nového výtahu, ale možná by vám stačila rekonstrukce stávajícího. Realizace se zabývá montáží nového výtahu, který má co největší nosnost a užitnou plochu, přičemž současné šachty bývají malé a nevyhovující. Kvalita je samozřejmostí, záleží však i na energetické efektivnosti, na vzhledu a na cenové dostupnosti.

Výtahy Olomouc splňují požadavky s ohledem na normy a vyhlášky. Výtahový interiér by měl být pohodlný a bezpečný, což se řeší různými doplňkovými prvky, například hlášením pater, čidly, fotozávorami, telefonním spojení z výtahů na servisní střediska apod.

Pravidelný servis a opravy výtahů

V dnešní době si vyberete výtahy podle náročnosti na provoz a na využívání. Nabízí se výtahy do rodinných domů, hydraulické, trakční se strojovnou nad šachtou, bez strojovny, malé nákladní do nosnosti 200 kg, nákladní do 5000 kg.

Upravují se původní výtahové šachty, tvoří se zcela nové. Pokud firma vymění starý nebo postaví nový výtah, automaticky se postará také o servis. Zákazníci si mohou užívat služeb, protože se poskytuje servis a oprava výtahů v záruční a v pozáruční době. Nechybí ani revize, revizní zkoušky a servis v termínech na základě platných norem.

Jistě oceníte nonstop vyprošťovací službu a rychlý nástup na opravu nahlášeného výtahu. Firma si klade za cíl spokojenou a rychlou cestu do nejvyšších pater, k čemuž výrazně pomáhají nejnovější technologie.

One comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *