Lockdown Virus Self Quarantine

Plastová okna a dveře s výbornou kvalitou a dlouhou životností

Chystáte se na rozsáhlou rekonstrukci, kdy určitě budete shánět nová okna a dveře? Nenechte se snadno nalákat na slevy, které se nemusí vůbec vyplatit. Druh a dodavatele vybírejte pečlivě, jelikož by vám nově pořízené mělo sloužit desítky let.

Poptávkou nic nezkazíte

Na začátku můžete poslat dotazy několika dodavatelům, abyste si udělali představu o cenách a nabízených službách. Pro znalost přibližné ceny potom uvedete druh izolačního zasklení, profilový systém a u oken z plastu vyjádřete, jaká vás nejvíce zajímá barva. Pořiďte si i praktické doplňky, kam padají parapety a stínění. Hodně záleží také na provedené montáži, aby správně fungovalo a neohrozilo se zpracování oken. Doporučuje se pořídit okna i s montáží.

Tradiční česká firma zaměstnává montážníky s dlouholetými zkušenostmi, kteří se pravidelně školí. Jistě vás potěší jejich individuální přístup. Zákazníkům bude vždy maximálně vyhověno. Kvalitní okna a vchodové dveře se vyznačují prémiovou kvalitou.

Na základě provedených testů bylo potvrzeno, že výrobky odolají nepříznivým klimatickým vlivům i přirozenému stárnutí. Nechybí potřebná certifikace. Poskytuje se také poradenství, servis a údržba.

Výběr kvalitních oken

Kvalita plastových oken se odráží v jejich profilovém systému. Plastová okna potřebují na dlouhou dobu udržet svou funkčnost a tvar, což znamená vyztužení masivní kovovou výztuhou. Zajímejte se o kvalitu výztuhy hlavně u větších oken a u vchodových dveří. U dřevěných modelů záleží na povrchové úpravě v několika vrstvách. Podle toho se pak odvíjí následná péče o povrch, pochopitelně existují i speciální přípravky k usnadnění pravidelné péče.

Životnost oken z plastu dělá desítky let. Prakticky neomezenou životností se mohou pyšnit hliníková okna, avšak také dřevohliníková a dřevěná, pokud se o ně správně pečuje.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *