Board Kids Boys Entertainment

Podlahové lišty jako ochrana i estetický doplněk

Ve většině interiérů si všimnete podlahových lišt, které přirozeně zakončují podlahu. Někdy slouží k zakrývání dilatačních spár, jindy schovají kabely. Především ochraňují stěny před vlhkostí a seženete je v mnoha provedeních.

Dokonalý vzhled podlahy

Zakládáte si na dokonalosti? Proč nebydlet na místě, kde bude vše propracováno do detailů! Podlahové lišty se využívají na různé druhy podlah, kterými se zakončují, aby byl celkový estetický dojem naprosto perfektní. Hlavně se během realizace využívají podlahové lišty soklové a přechodové lišty podlahové. Ceny se odlišují podle druhu.

Podlahové profily do interiéru se nabízí ve velkém množství odstínů fólií s imitací dřeva, eloxovaného hliníku a ve speciálním zpracování. Seženete například schodový profil drážkovaný pro 5 mm, který se dá ohýbat až do průměru 150 cm děrováním dovnitř a až do 300 cm děrováním z vnější strany. Dále je k dispozici dilatační tvarovatelný profil, který je určený k přechodu a dilataci dvou podlah nepravidelných tvarů. Jde o moderní a originální výrobek, tvaruje se ručně bez používání nářadí.

Přechodové a ukončovací profily

Přechodové profily slouží k umístění tam, kde se stýkají dvě rozdílné podlahy, nebo se dávají mezi dveře. U přechodových profilů je vždy uvedeno, do jakého převýšení jsou určeny. V nabídce najdete oblou variantu s upevněním trny a samolepicími proužky. V eloxovaném provedení se vyrábí šroubovací hliníkový profil určený pro přechody podlah s maximálním převýšením 6 – 8 mm. Jde o hladký model bez drážek.

Dalším tipem je vyrovnávací nájezdový profil, samolepicí, který je na povrchu opatřen dvěma skupinami jemného drážkování. Ukončovací profil umožňuje ukončení, nájezd nebo přechod mezi dvěma různými druhy podlah ve stejné nebo rozdílné výškové úrovni, do zadaného maxima několika milimetrů.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *