Car Wash Car Shampoo Shampoo

Spolehlivá automyčka ušetří čas i peníze

Mít své vlastní auto čisté jak v interiéru, tak i exteriéru patří mezi nepsané povinnosti jakéhokoli majitele. Mýt si vůz doma již dávno nepatří mezi standard moderního člověka, a tak se vyplatí najít si společnost, která se o váš vůz dokáže komplexně postarat. Výbornou volbou je Automyčka Express, jejíž služby si představíme v následujících řádcích.

Společně se přesvědčíme o tom, že se tato firma postará o jakýkoli automobil po všech stránkách.

Tip pro vás: Nemáte peníze na koupi automobilu? Půjčte si na nový či ojetý během několika minut.

Vysoká úroveň poskytovaných služeb

Nejčastěji se v souvislosti s touto sítí automyček skloňuje slovo kvalita. Svědčí o tom i certifikace dle platných norem EU – ISO 9001 a ISO 14001. Nabízeno je samozřejmě precizní ruční mytí, díky kterému budou odstraněny z povrchu vozu veškeré nečistoty, a to včetně těch silně přischlých, které automatické myčky nejsou schopny dostat z kapoty a jiných součástí automobilů.

Váš vůz tak bude vypadat po všech stránkách dokonale a i v interiéru se setkáte s maximální čistotou a vůní.

Vysoká úspora času

Když se člověk rozhodne pro mytí vozu svépomocí doma, stojí jej to zpravidla velké množství času, který by mohl využít mnohem efektivněji. Automyčka Express umožňuje pohodlné přistavení vozu přímo v některém z nákupních center, v nichž sídlí. Vyberete si takové, jež je vašemu bydlišti nebo zaměstnání nejblíže a auto tam jednoduše necháte po stanovenou dobu.

Car Wash Sign Clean Wash Water
Kde nechat kvalitně umýt auto? Automyčka je tu pro vás

Můžete si jít přitom klidně nakoupit, anebo pracovat. Čas zkrátka využijete efektivně dle vašich potřeb.

Důraz na ekologii a profesionalitu

Mnohé recenze jasně hovoří o vysoké profesionalitě personálu zmiňované myčky. Všichni zaměstnanci procházejí dlouhodobým propracovaným systémem školení. Provoz je ekologický, a to především díky nejmodernějšímu vybavení, které je právě orientováno nejen na vysokou účinnost, ale i na ochranu přírody a minimální spotřebu energie.

Microfiber Towel Cloth Red Car
Spolehlivá automyčka ušetří čas i peníze

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *