Brána, kterou otevřete mobilem

I když nám automatické otevírání vjezdu do dvora či garáže značně usnadňuje život, nezbavuje nás povinnosti nosit s sebou „krabičku“ navíc. A pokud máte takových zařízení ve svém okolí více, může se vám svazek klíčů nebo obsah ledvinky u pasu značně pronést.

To ovšem neplatí, pokud vsadíte na moderní otevírání brány za pomoci GSM klíče, napojeného na váš mobilní telefon. Existují jednoduché varianty, ale i ty, které dokáží nahradit třeba i tisíc klíčenek a umožňují správu uživatelů přes PC (jde samozřejmě o produkty, určené pro hotely a firemní provozy). A nemusí jít jen o bránu, na svůj GSM klíč si jednoduše „zavoláte“ a on vám ochotně otevře dokonce i závory.

Harmonie venkovního prostoru je důležitá

Zalíbily se vám posuvné brány na GSM a přemýšlíte o tom, zda by se hodily i na váš dvůr? Pokud se rozhodnete vsadit na koupi nového modelu, nezapomeňte, že pravou rukou každé brány je dokonale sladěný plot.

A nejde tu jen o vzhled či barvu, snažte se vzájemně sladit i materiály obou těchto prvků. Kovové ploty mají navíc oproti těm dřevěným značnou výhodu co do odolnosti i ceny. Pořizovací investice sice bývá o něco vyšší, ovšem úsporu vám přinese jejich dlouhá životnost a minimální údržba.

Inspirace na bydlení:  Vůně do bytu: proč má domov vonět? A jak vybrat tu správnou vůni?

Kvalitní pozinkované ploty nepodléhají vlhkosti a nátěr tedy lze obnovit a že ve chvíli, kdy začínáte pochybovat o jeho estetických vlastnostech. Nevadí jim dokonce ani agresivní prostředí v blízkosti rušných cest, poznamenané používanou solí. Opět je poškozena pouze barva, zinek sám v žádném případě nereziví.

Brány i ploty na míru

Dokonalý vzhled si žádá maximálně přesné plánování i realizaci. Nesnažte se vejít do nabídkových škatulek výrobců, ale jděte tam, kde se maximálně přizpůsobí vašim přáním i potřebám. Nenechte se omezovat ve výběru vzoru, velikosti či použité barvy. Je to přece váš plot a váš první dojem z celého bydlení.

Nenuťte se k minimalismu, když nechcete, ani si nenechte narušovat jednoduché linie třeba aktuálně oblíbeným vintage vzorem. A kam za širokým výběrem? Určitě ke specialistům. Najdete je například v e-shopu Enespo.cz.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *